Whatsapp Hattımız
Fethiye Blue Dream
Fethiye Blue Dream

Yorumlar

SİLVER

Fethiye Blue Dream ekibine sonsuz teşekkürler! Mükemmel bir deniz tatili geçirdik ve her şey istediğimiz gibi oldu. Tekne konforlu ve temizdi, personel samimi ve profesyoneldi. Kesinlikle tekrar gelmek istiyoruz!
SİLVER
Başak Y.
19.05.2023

SİLVER

Fethiye Blue Dream ile geçirdiğimiz mükemmel bir hafta sonuydu! Eşsiz manzaralar, lezzetli yemekler ve dostane bir atmosfer... Daha ne isteyebiliriz ki? Herkese kesinlikle bu harika deneyimi yaşamalarını öneririm.
SİLVER
Mehmet A.
11.07.2023

SİLVER

Fethiye Blue Dream ile tekne kiraladık ve ailemle harika bir gün geçirdik. Yat temiz ve bakımlıydı, personel çok yardımseverdi. Denizin tadını çıkarmak isteyen herkese kesinlikle tavsiye ederim.
SİLVER
Fatma A.
15.06.2023

SİLVER

Balayı tatilimizi Fethiye Blue Dream ile geçirdik ve harika bir deneyim yaşadık. Romantik bir atmosferde mükemmel bir servis aldık ve Fethiye'nin muhteşem manzarasını seyretmek unutulmazdı. Tüm ekibe teşekkürler!
SİLVER
Ali T.
15.06.2023

SİLVER

Fethiye Blue Dream ile geçirdiğimiz harika bir hafta sonu tatiliydi! Tekne tertemizdi ve mürettebatımız çok profesyonel ve misafirperverdi. Eşsiz koyları keşfetmek ve masmavi denizin tadını çıkarmak için sabırsızlanıyoruz. Kesinlikle tekrar gelmek istiyoruz!
SİLVER
Ayşe K.
15.06.2023